Paskirtis

OCN šlavimo mašinos yra skirtos paviršių valymui nuo nešvarumų, tokių kaip, smėlis, purvas, sniegas ir kt. Nešvarumai nuo žemės šepečiu pašalinami į šoną. Šepečio kampas traktoriaus atžvilgiu reguliuojamas rankiniu arba hidrauliniu būdu. Šluota tvirtinama prie traktoriaus priekio: priekinės tvirtinimo plokštės, prie rėmo pritvirtinto laikiklio arba 3 taškų jungties. Gali būti pritvirtinta ir prie galo. Tvirtinimas atliekamas naudojant tvirtinimo kronšteiną, kuris yra individualiai suprojektuotas kiekvienam traktoriui.

Patirtis garantuoją kokybę

HYDROG jau dešimtmečius gamina ir tiekia šlavimo mašinas statybos ir savivaldybių įmonėms. Ši patirtis garantuoja Hydrog prekės ženklo pasirinkimo pranašumus. Naudojami komponentai ir medžiagos užtikrina ilgą ir patikimą veikimą už mažiausią eksploatavimo kainą. Jas lengva pritaikyti šlavimo mašinoms darbui su daugeliu populiarių statybinių mašinų, žemės ūkio traktorių, sunkvežimių ir šakinių krautuvų. Dėl to jie naudingi tiesiant ir remontuojant kelius, valant gatves, aikštes, automobilių stovėjimo aikšteles ir sales.

Pasinaudokite HYDROG pranašumais

Tvirtas ir standus šlavimo mašinos korpusas ir tvirčiausi atraminiai ratai rinkoje – šios savybės tikrai išskiria Hydrog prekinį ženklą šlavimo mašinų rinkoje. Šios mašinos skirtos intensyviam darbui pačiomis atšiauriausiomis darbo sąlygomis.