HYDROG OCP mėgiamos

HYDROG OCP šlavimo mašinos yra labai populiarios tarp kelių ir savivaldybių statybos įmonių Europoje bei keliose Azijos ir Afrikos šalyse. Šios mašinos surenka nešvarumus, tokius kaip smėlis, žvyras, akmenys, purvas, šlakas, gruntas ir kt. nuo kelių, aikščių, šaligatvių, alėjų ir kitų paviršių. Jos surenkamos į hidrauliškai uždaromą bunkerį jos priekyje. Šlavimo mašina valdoma iš vairuotojo kabinos.

Pagrindiniai privalumai

Itin tvirtas ir standus plieninis šlavimo mašinos korpusas – rėmai nušlifuoti, profesionaliai apsaugoti nuo korozijos ir dažyti specialiose dažymo kamerose,

Garsių pasaulio gamintojų varančioji hidraulika,

Sustiprinti atraminiai ratai,

Efektyvi drėkinimo sistema su elektriniu vandens siurbliu, vandens baku.

Galimos važiuoklės

HYDROG OCP šluotos gali būti prijungtos prie daugelio važiuoklių su hidrauliniu išvedimu, pvz:

Žemės ūkio traktoriai: Ursus, Zetor, MF, SAME, Landini, Case, MTZ,...

Ratiniai ekskavatoriai: Caterpillar, JCB, Volvo, Case, Komatsu,...

Krautuvai: JCB, Caterpillar, Liebherr, Bobcat, Komatsu, Volvo,...

Šakiniai krautuvai: Toyota, Jungheinrich, Zremb,...

Specialios mašinos: Unimog, Hansa, Multicar,...

Ir daug kitų.

Ant ratinių ekskavatorių, krautuvų ir žemės ūkio traktorių su frontaliniu krautuvu sumontuotos šlavimo mašinos leidžia surinkti nešvarumus nuo žemės į bunkerį ir išpilti tam skirtoje vietoje. Jie taip pat leidžia ištuštinti baką tiesiai į savivartį arba priekabą. Prie traktoriaus be frontalinio krautuvo pritvirtinus šlavimo mašiną, šlavimo mašinos bakas ištuštinamas kelkraštyje.

Papildoma įranga

Šoninis šepetys (sija, hidraulinis variklis, diskinis šepetys) - naudojamas nešvarumams pašalinti sunkiai pasiekiamose vietose - prie bordiūro, prie sienos ir kt.

Drėkinimo sistema su vandens baku ir elektriniu vandens siurbliu 12V arba 24V (maitinimo įtampa pagal elektros instaliaciją važiuoklėje),

Tvritinimo kronšteinas važiuoklei,

Hidraulinės žarnos su greitomis jungtimis, skirtos šlavimo mašinai prijungti prie važiuoklės.